TigerExpress.eu

Jste zde:

Kariéra

hledamekolegy

Aktuálně hledáme:

Řidič-stevard (ŘP kat. B)

ridic1

Hledáme řidiče minibusů (pro 8 cestujících) pro spojení TigerExpress.eu Ostrava - Katowice, Ostrava - Krakov a Ostrava - Vídeň. Hledáme ty, pro které je výzva poskytnout zákazníkům nejlepší servis - bez kompromisů v kvalitě služeb.

Nabízíme: zajímavé ohodnocení, kontakt se zajímavými lidmi, možnost ukázat, co ve vás je, moderní vozový park, příjemný kolektiv a velké nadšení udělat vždy pro zákazníka maximum.

Hledáme dynamické komunikativní zájemce, pro které i řízení minibusu bude příležitostí ukázat to nejlepší, co v sobě mají.

Požadujeme: ŘP sk. B, aktivní řidič, příjemné komunikativní vystupování, časovou flexibilitu, spolehlivost a zodpovědnost, jazykové schopnosti alespoň základní znalost angličtiny, polština výhodou.

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám Váš životopis na e-mailovou adresu prace-ridic@tigerexpress.eu.

Řidič autobusu (ŘP kat. D)

Hledáme řidiče autobusů pro spoje TigerExpress.eu z Ostravy do Katowic a Krakova. Hledáme ty, pro které je výzva poskytnout cestujícím nejlepší servis - bez kompromisů v kvalitě služeb.

Nabízíme: zajímavé ohodnocení, práce na plný úvazek, moderní vozový park, příjemný kolektiv a nadšení udělat pro cestujícího maximum.

Hledáme dynamické komunikativní zájemce, pro které i řízení autobusu bude příležitostí ukázat to nejlepší, co v sobě mají.

Požadujeme: ŘP sk. D, profesní průkaz, digitální kartu řidiče, odpovídající zdravotní stav, příjemné komunikativní vystupování, trestní bezúhonnost, flexibilitu, vstřícnost, spolehlivost a zodpovědnost, jazykové schopnosti - znalost angličtiny, polština výhodou.

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám Váš životopis na e-mailovou adresu prace-ridic-autobusu@tigerexpress.eu.

Dispečer

dispecer

Přidej se k nám a pojď s námi budovat nový úspěšný projekt na dopravním trhu ve střední Evropě.

Náplň práce:

  • denní plánovaní provozu (příprava materiálů pro řidiče, průběžná aktualizace)
  • koordinace provozu (řešení mimořadností, zpoždění)
  • správa pohotovostní linky
  • příprava hlášení o směně
  • kontrola stavu úklidu vozidel

Co požadujeme:

  • jsi osoba, která se zajímá o dopravu
  • řidičský průkaz sk. B
  • nasazení a odpovědnost
  • samostatnost a chuť rozvíjet se
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • znalost polštiny výhodou
  • máš energii do práce

Co nabízíme:

  • zapojení do budování nové úspěšné značky na dopravním trhu
  • šance na další profesní rozvoj v rámci zajímavého projektu
  • ohodnocení odpovídající znalostem a schopnostem
  • motivující práce ve fajn kolektivu
  • jedinečnou atmosféru start-up’u!

Kancelář společnosti se nachází v Bohumíně.

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám Váš životopis na e-mailovou adresu prace-dispecer@tigerexpress.eu.