Dovezli jsme veřejnou dopravu na novou úroveň! Teď už nemusíte řešit, jak se dostanete na zastávku veřejné dopravy. LEO Express Vás pohodlně doveze až domů.
Na vybraných spojích Vás vyzvedneme až u Vašeho domova, nebo naopak dovezeme zpět přímo ke dveřím.  Nesmí chybět naše standardní služby, jako voda Rajec zdarma, WiFi připojení, klimatizace, dětské podsedáky a samozřejmě spousta místa pro Vaše zavazadla. Díky našemu konceptu jsme daleko levnější než taxi, pohodlnější než MHD a navíc nemusíte řešit parkování. To vše za skvělou cenu!

ČTYŘI JEDNODUCHÉ KROKY

#1

Vyhledejte a zvolte spoj se službou Vyzvednutí z adresy / Odvoz na adresu.

#2

Do formuláře vyplňte Vaši adresu a klikněte na Vyhledat. Služba bude automaticky vložena do Vaši objednávky.

#3

Pokud cestujete z vlastní adresy, budeme Vás následně kontaktovat s přesným časem odjezdu.

#4

Přijďte včas! Přejeme hezkou cestu.

KDE UŽ TO FUNGUJE?

Praha / Ostrava / Zlín / Luhačovice / Krakov

NĚJAKÉ OTÁZKY?

Jak zjistím, jestli je na mojí adrese služba dostupná?

Podívejte se na této stránce, jaká je Vaše spádová zastávka, kde tuto službu nabízíme, např. Ostrava-Svinov (BUS). Poté vyhledejte pravidelné spojení z nebo do této zastávky → Ostrava-Svinov (BUS) – Katovice, letiště Katowice-Pyrzowice. V rezervačním systému bude pod cenou pravidelného spojení ikona domečku. Klikněte na cenu a v dalším kroku zadejte svoji adresu do příslušného políčka. Klikněte na Vyhledat a hned uvidíte, jestli je na Vaší adrese služba dostupná a kolik stojí..

Jak zjistím cenu vyzvednutí / odvozu na konkrétní adrese?

Aktuální ceník najdete při nákupu v našem eshopu, nebo na pokladnách LEO Express. Uvedená cena za odvoz nebo vyzvednutí navíc platí bez ohledu na počet lidí. Celková cena jízdenky je potom součet ceny za tuto službu a za jízdu mezi pravidelnými zastávky (minibusem, autobusem nebo vlakem).

Nemám žádnou informaci o přesném času vyzvednutí. Co mám dělat?

Nebojte, s vyzvednutím každopádně počítáme. Přibližné časové rozmezí naleznete na Vaší jízdence (v pdf souboru). Blíží se čas odjezdu, ale nemáte od nás žádné upřesnění? Obraťte se na naši nonstop infolinku (+420) 220 311 700, kde situaci prověříme.

Jak mohu službu stornovat?

Tuto službu je prozatím možné stornovat pouze současně s jízdenkou mezi pravidelnými zastávkami, ke které se služba váže. Všechny informace o stornu naleznete ZDE.