Upozorňujeme všechny naše zákazníky, že jízdenky na naše spoje již obsluhuje rezervační systém LEO Express! 

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Nový rezervační systém Vám umožní zakoupit si jízdenky na všechny naše spoje společně s vlakovými a autobusovými jízdenkami spojů LEO Express. Systém nabízí i možnost kombinace vlakových spojů s návaznými spoji TigerExpress. Zakoupit si jízdenku z Prahy na Katowice Airport tak již nebude žádný problém!

VYZVEDNUTÍ / ODVOZ NA ADRESU

Služba Vyzvednutí / Odvoz na adresu zůstává i nadále v naší nabídce a najdete ji integrovanou přímo v rezervačním systému LEO Express. Objednávku služeb D2D (Door-to-door / Od dveří ke dveřím) najdete v druhém kroku rezervace. Pro objednání služby z měst v okolí Ostravy prosím jako nástupní stanici zvolte Ostrava a v dalším kroku zvolte požadované místo. Systém sám vyhodnotí, jesti je objednávka možná. Seznam měst, ve které D2D provozujeme, naleznete ZDE.

NONSTOP ZÁKAZNICKÁ LINKA

Společně se spojením našich rezervačních systémů dochází i k úpravě čísla naší zákaznické linky! Již dnes se tak k nám dovoláte po celý den 🙂 Volejte na číslo +420 220 311 700, spoje TigerExpress hledejte pod číslem 2. Budete rovnou přepojeni na naši Katku, která Vám ráda pomůže s jakýmkoliv Vaším dotazem.

SLEVY NA NAŠE SPOJE

Postupně také dojde ke sjednocení našich slevových tarifů pro děti, studenty, seniory či skupinové jízdenky. Nově se můžete tak těšit na slevu na zpáteční lístek! Jízdenky se slevou zakoupené před změnou rezervačního systému zůstávají i nadále v platnosti.